Chcę pokazać Tobie jak zwolnić i skontaktować się z tym, za czym tęskni Twoje serce ...żeby nie przegapić swojego życia!

Uczę tego jak uważnie żyć, żeby nie przegapić swojego życia.

Uwielbiam pomagać inny w odrywaniu mocy i prawdy w sobie. Prawdy, która prowadzi do autentycznego życia, decyzji podejmowanych w zgodzie za sobą, a nie z oczekiwaniami innych.

Pracuję z każdym kto czuje, że pilot do ich życia wymknął się z ich własnych rąk i chcą go odzyskać.  Pokazuję jak odzyskać tę moc i prawdę poprzez trening umysłu w koncentracji, bo to, w co inwestujesz własną uwagę, tego masz więcej.

Chcę pokazać Tobie, jak dużo medytacja, tak prosta technika, może zmienić w Twoim życiu –  poczujesz większy spokój i przyjemny dystans do tego co wokół, a przy tym zaczniesz bardziej intensywnie żyć.

Od 13 lat medytuję,  6 lat temu uzyskałam certyfikat trenera mindfulness i nauczyciela medytacji w Mindful Academy. Mój kurs nauczycielski trwał 200h i jest akredytowany przez Yoga Alliance Professionals w Wielkiej.    W 2018 założyłam  przestrzeń MindHarmony.

Prowadzę kursy mindfulness, sesje indywidualne, weekendy z mindfulness, warsztaty i programy dla firm.

Współpracowałam  z firmą Cisco, Cognizant, od 5 lat prowadzę warsztaty i regularne sesje mindfulness dla pracowników TVN.

Z wykształcenia jestem filologiem angielskim. Zanim w 2021 przeprowadziłam się do Sztokholmu, skąd pochodzi mój partner, przez 9 lat pracowałam na Uniwersytecie Jagiellońskim, a wcześniej w szkołach językowych w Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Teraz skupiam się głównie na prowadzeniu treningów uważności, od 2 lat prowadzę też Krąg Kobiet w Sztokholmie, który gromadzi ekspatki z całego świata.

Moją misją jest praca z ludźmi i wzmacnianie ich wewnętrznej siły. To mnie napędza i to mnie motywuje!

Zapraszam Cię  do wspólnego okrywania  spokoju i mocy jakie  drzemią w Tobie, zagubionych pośród rutyny codzienności!

Astrid Hartman

Excellent tutorial, one of the best I've seen and I sorely needed this step-by-step instruction. Thank you!